June 16, 2024 7:00 PM
Priority

Anton Tymoshenko | Underground StandUp

ВПЕРШЕ У США ТА КАНАДІ - СОЛЬНИЙ СТЕНДАП ВІД АНТОНА ТИМОШЕНКО! Антон Тимошенко — один з найпомітніших українських стендаперів. Закінчив філософський факультет, де написав диплом про те, як гумор актуалізує політичний дискурс. Є резидентом «Підпільного стендапу» — найбільшого стендап-проєкту України.

🗓️ Date:

June 16, 2024 7:00 PM

📍 Location:

TRINITY HIGH SCHOOL

🎟️ Ticket Price:

$50-70

👋 Organized by:

MoLoKo

More about this event

Антон Тимошенко став першим українським стендап-коміком, який зібрав найбільший концертний майданчик Києва й України – Палац «Україна».

Ще до війни Антон запамʼятався глядачам політичним стендапом. Після початку повномасштабного вторгнення Антон націлився на міжнародну аудиторію, записавши два 15-хвилинні відео англійською, щоб привернути увагу до війни та зібрати кошти на ЗСУ. Виступи стали не просто інфоприводом, а й спробою виходу на новий ринок. Іноземні медіа зверталися до Тимошенка через інтерв’ю, зокрема Девід Леттерман.

В травні-червні 2024 року Антон вирушить у свій перший благодійний тур Північною Америкою, під який він пише нову програму. Буде про корупцію, Work & Travel, повстання машин, економію, емпатію на війні і наркотики, тому можливо СБУ забезпечить зйомку. Тур має серйозну благодійну місію - всі 100% прибутку буде спрямовано на допомогу ЗСУ, тому чекаємо усіх на концертах!

All ages show. Parental guidance is suggested. Explicit content.

No items found.